Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #127856 üzenetére

    Szal mostmár ha kilógok a sorból, biztos testképzavarom van? :U Biztos nem volt jó, megkérdeztem az egész családot, ők azt mondták küldjem vissza és vegyek egyel kisebb méretet. Csak hát annak a dereka meg az alsója nem lett volna jó, szvsz M-es méretben hülye a szabása vagy az én lábaim nem felelnek meg a standard-nak, nem tom, valszeg inkább az előbbi a gond, mert eddig az M-es rövidnadrágok jók voltak. A cicanacit meg nem testképzavar miatt nem szeretem. Cicanacisok miért próbálják mindíg mindenkire ráerőltetni a nacit, spd-sek meg az spd-t? Ahány ember annyiféle, nekem nem fekszik, többször leírtam mindkettőre, hogy miért és ettől még én sem erőltetem a bő nadrágot meg a flat pedált senkire.
    No de már mindegy, kész van a nadrág, már jó... A hosszával mondjuk nem volt mit kezdeni, de azzal megbékélek.

    Runner_fxr: Ja, ez tényleg melegnek tűnik, de szerencsére nem mind ilyen, a régi bringás nadrágomhoz nagyon vékony és rövid betétes alsót adtak, az nagyon jó :K . Ezeket a vastagabbakot megtartom hűvösebb időre. Sajnos (?) rászoktam a betétes alsókra és ha nem hordom feltöri a hátsómat a nyereg :D .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák