Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    Köszi az eddigi tippeket.

    Szinte nem is számoltam az alig használt otthoni Merida TFS 400-al mint munkábajárós (napi 35km) géppel, akartam egy egyeneskormányos versenyképet. De már nem olyan sürgős mert elhoztam otthonról és megtettema meridával a szakaszt,és hihetetlen de hozom a versenyek átlagsebességét úgy hogy ráadásul kényelmes is.

    Pedig:
    - Csomagtartóval és sárvédővel telóval együtt 15 kg
    - A gumik 37-622-es terepesek

    Egyedül a dombokon érzem rossznak, főleg ha kiállok a nyeregből és hintázik a teló. Amúgy a teló is javít a komforton.
    Nem igazán értem. Amúgy elég alacsony ez az átlagsebesség kb 23-24 km/h. Persze lámpák kereszteződések azért hátráltatnak.
    Csak arra tudok gondolni, hogy ez a bringa a méretem xs-es a versenyek meg elég nagyok. Talán emiatt. Vagy még gyenge a kondim és mindegy mi van alattam.
    Amit cserélni szeretnék:

    - Gumi: mit gondoltok mehet akár a 30mm-es is? AZ összefoglalóvan lévő CST szerintem jó lenne és olcsó is, de azért defektvédelmet szeretnék. Schwalbe spicer vagy inkább más lenne jó?

    - Nyereg: na ez borzasztó, mintha csak egy deszka lenne. Ha itt van tippetek olyan 10 max 15 ezerig akkor szívesen venném.

    Köszönöm

    May the force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák