Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    A hétvégén a város szélén jártam egy olyan negyedben ahol ritkán járok, kavicsos út van végig leejtő majd kiegyenesedik, gurulok tök lazán, nézem a földet, kerülgetem a gödröket, erre megcsillan valami színes a szemem sarkában és mire felnézek és befókuszálok, hogy mifranc, már 1 méterre vagyok tőle.
    Egy tökéletesen nyak magasságban kifeszített piros kötöző szál volt. Egyből satu fékeztem de már neki is mentem, teljesen megfeszített izomzattal, volt egy érdekes fél mp, amikor bevillant a lámpaoltás gondolata, de leszakítottam, és egyből megálltam. (mikor felfogtam hogy mit látok, és nem tudom kerülni, valamiért biztos voltam benne hogy drót lesz, és nem fog elszakadni.)
    Először azt hittem csak hallucináltam a kötelet, de mikor visszanéztem lifegett a kerítés, és fújta a szél a műanyag szálakat. Ma vettem észre hogy nem csak 1 piros folt maradt utána, hanem kézzel is könnyen érezhető hegesedett seb van a torkom alsó részén.

    Az emberek egyre idiótábbak.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák