Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #111393 üzenetére

    Ez nem lenne rossz ötlet, de ivózsákot nem akarok hordani, mivel pont az lenne a célom, hogy a nagyobb túrákon szabadon legyen a hátam és minden megy a bringára tatyókba. Szal a kulacsra mindenképp szükségem van.

    cozmo: Ja, a tépőzáras megoldás valszeg jó lesz, már találtam is közben itthon tépőzárat. Csupaszon nem raknám én semmilyen bringatáskába, pont ezért, hogy ne dörzsölje ki... no meg hosszabb túrákon a táskákban minden helyre szükség van. Viszont valamibe azért belecsavarnám, csak nincs semmi ötletem, egy zacsi hülyén néz ki :DDD . Gondoltam ráhúzok egy darab rossz belsőt, de eddig olyan kevés defektet kaptam (1-et :D ), hogy egyszerűen nincs fölösleges belsőm :D

    más: most vettem egy új Schwalbe belsőt, azt írja rajta, hogy 19/28/27.5 - 40/62-584/635. Ez biztos jó lesz a 29x2.25-ös gumikba? Mert ha jól értem ezek a számok azt jelentik, hogy ezekbe kell "beleférni", viszont az 584/635 nekem gyanús, mert asszem 522-őt ír a külsőmön.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák