Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Napi Fitódi karika:

    Amúgy a múltkor a panel előtt lemostam a biciklit és leszedtem róla a lámpákat, hogy ne ázzanak el, leraktam őket a fűbe... még szép, hogy ott felejtettem, oszt amikor mentem vissza értük már nem voltak ott. No, gondoltam már felénk is lopnak az emberek :F . Aztán egy hét múlva gurulok hazafele a hegyből, erre fut utánnam egy csávó a lámpákkal a kezében, hogy a múltkor ott felejtettem ezeket és összeszedte, hogy ne verje meg az eső... szal mégsem lopnak errefelé az emberek :D

    gergo5991: aszfalton a puha bütyköknek minden hátrányát megérzed, jobban kopik, hajlik az egész, én terepre értettem, hogy kanyarokban jól tart :D . Hiába, a terepgumik muszáj puhák legyenek, mert az a dolguk, hogy terepen harapjanak. Így a Smart Sam sem tökéletes aszfaltra, szerintem inkább olyan usernek való, aki montira szeretne terepgumit, de gyakran "letéved" aszfaltra is. Én is pont ilyen emberke vagyok, egy ennél szolidabb gumi már félek, hogy nem tapadna elég jól terepen, a bütykösebb sárgumikkal meg aszfalton szívnék. Max télre lehet beszerzek majd egy Magic Mary-t, olyankor nagyon kell a plusz tapadás és hóban úgysem kopnak a bütykösebb puhább külsők sem :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák