Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #109139 üzenetére

    Azért mikor azzal jön valaki hogy 100km felett teker terepen, és utána szabadkozik hogy amúgy nem igazán edzett, kicsit felakad a szemem.

    Mindenkinek más a határ feszegetés, de én a nem edzett emberek szintjét kb 50km körülire lövöm be. Aki egy ekkora túrán elfárad az nem edzett, de ha egy héten 3x ennél nagyobb távot is teljesíteni tudsz, és utána nem döglődsz napokig hogy visszanyerd az erőd, az szerintem már egy sportos állapot. Én valahol itt voltam tavaly, szezon közepére. Az hogy kinek mennyi szint, az más kérdés, neked alap h 1000 körül mászol, mert olyan helyen élsz, én általában 500at szoktam, van aki meg 100 at sem éri el. Ez kicsit független a távtól, mert ahhoz hogy messzebbre el tudj menni hozzá kell edződj, és szerintem te annyira fáradsz el 30km / 700 szinttől, mint én 30/300 tól.
    De ez csak az én véleményem, de a lényeg h ne merd még egyszer azt mondani hogy nem vagy edzett, ugyan abban a hszben amiben 100+os túrát említesz! :P

    Aztán van a sportos állapot, de ők már nem az élmény miatt tekernek, szóval minket nem érdekelnek.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák