Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    No, ma kimentem egy körre, kimerültem rendesen... amikor hazaérek szól a haverom, hogy vett új bringát, kimegyek-e vele még egyet? Mondom oké, amúgyis kíváncsi voltam a bringára, kb. 280k-ért vette, Scott Aspect 910. Első pár méteren defekt... nézem nincs a belsőn lyuk, wtf?... aztán észrevettem mi a gond: kiszakadt a szelep egy az egyben :DDD . Na jó, volt nála pótbelső, kicserélte, elindul, oszt valami kattog... fejreállítjuk, agyalunk mi a franc az megint, kiderült, hogy a lánc sz*r, az egyik szem nem mozdul, teljesen be van ragadva. No ha ez nem elég elkezdett kattogni a nyeregcső, majd hazafele a tag esett is egyet, nincs hozzászokva a hidraulikus fékhez :D .
    Ami engem meglepett amúgy, hogy a teló (Rock Shox 30 Silver TK Solo Air) absz nem tűnt jobbnak, mint az enyém (Rock Shox Tora TK, rugós), pedig azt hittem, hogy a belépő levegősek már érezhetően jobbak, mint a rugós telók... vajon egy Recon-al éreznék különbséget, vagy ahhoz minimum Rebára kell majd fejlesztenem?

    Csoportkép:

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák