Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz 6030D #104724 üzenetére

    Régebben mindig a legolcsóbb cuccokat vettem: a legolcsóbb 1/8-os KMC lánc + 1000 körüli egysebis racsni amit csak pontozóval lehet leütni :D Tavaly kezdtem volna el figyelni arra, hogy rendesen karban tartom a hajtásomat: állandó nyúlásmérés, és legalább heti egy, eső vagy latyak utáni állandó kenés, Squirtlube, KMC 710-es lánc vétele, és egy Hebie Chainglider beszerzése, hogy a latyakban minél tisztábban tudjam tartani a láncot. Sajnos a Hebie ugyan beváltotta az ígéreteket és tisztább is maradt a lánc, viszont marhára macerás volt állandóan leszedni, majd reggel indulás előtt felrakni, így a rendszeresség elmaradt és maradtam az érzésre kenem ápolásnál :U Most egy új dologgal szeretnék kísérletezni: [link]. Ezt már nem olyan macerás leszedni majd feltenni, ezért gondoltam rá, hogy kipróbálnám a cserélgetést, bár most azért elbizonytalanítottatok :D pláne, hogy a fogaskerék amit használok 1000 Ft alatt kapható. Egyébként csak aszfalton használom a bringát bármilyen időjárás mellett.

    (#104725) -=RelakS=-: akkor jól értem, hogy te cserélgetve használod a láncokat és egy állásban tönkrement láncon kívül :Y meg vagy elégedve az eredménnyel, vagy teljesen rosszul értem a hsz-edet? :))

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák