Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz lsebestyen #100411 üzenetére

    Oké persze újonnan lett vásárolva! :) 2016 május végén vettem, 50,000 FT volt a Tiszafüreden.
    Neuzer Tempest a pontos neven, de az akciós ár mellet a felszereltség butítása is járt.
    Oké majd ma csinálok a dolgokról képet, elvittem egy helyi bicikli szerelőhöz, és ugyan úgy dobja csattan egyet ha teljes erőből meghajtom. Hát volt már pár drasztikus hiba a váltóval, volt hogy a hajtómű és a váz közé beszorult a lánc, na az isten igazából kihívás onnan kiszedni.

    50,000 nem volt olyan rossz vétel, a régitől még mindig jobb. A legnagyobb bajom az volt hogy, hogy is mondjam lassú. Haverom épített régen egy hasonló felépítésű MTB kerékpárt, na azt kipróbáltam, de iszonyat milyen könnyen megyek vele.
    Az zavar hogy hiába hajtom ahogy csak tudom nem haladok vele, a haveromét kipróbáltam azzal a 25-30-as tempot huzamosabb ideig is tudom tartani :)

    Az első bicom meg egy dögnehéz Schwin csepel volt az 2005-ben kaptam, de gondolkozok arra költsek-e egy kicsit. Terepezni még jó lenne :DD

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák