Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz szki #7578 üzenetére

    Hali!

    Ahol lehetett, ott a kerékpár úton mentünk. De volt olyan szakasz több km keresztül, ahol felnyomták a fák gyökerei a kerékpár utat és nem lehetett rajta közlekedni. Valamint nem mentünk be Tihanyba, és rövidítés gyanánt mentünk főútvonalon is. Badacsonynál elkaptunk egy szüreti felvonulást, volt ingyenes bor kóstoló. Első nap 86km-t mentünk, második nap 112km-t.

    Szerk: Mindenféle felkészülés nélkül mentem el. Előtte vettem bicajt, és max 20km-t tekertem le vele egyszerre. Sík terepen alföldi származásom miatt nem volt probléma, de minden egyes emelkedő megfogott. Vezetőnk állítása szerint az egész túrát 22km/órás átlag tempóval tettük meg. De az utolsó pár etapot 28-as átlaggal teljesítettük.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • rétisün

    veterán

    válasz szki #7578 üzenetére

    amikor zánkára megyünk, akkor is jöhetsz bakig vonattal, vagy be is jöhetsz zegig, és akkor odaúton megyünk sümeg felé.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák