Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz _seth_ #40639 üzenetére

    Átfutottam a kínálatot a Baranya megyei ajánlatokból (pestieknek könnyű :((( ), ez a legjobb vétel a közelben.
    Ha ráköltök némi pénzt, akkor véleményem szerint lehet egy olyan bringám, amihez nem kell hozzányúlni egy ideig és még mindig jó ár/érték aránya lehet, ha nem tévedek. Vagy tévedek? :B
    Néztem országos hirdetéseket is és még 70 körül se láttam olyat, ami tetszene.
    Hol kapok ebben az árkategóriában RS telót és hidrós fékeket közel Deore/LX szintű felszereléssel? Mert én csak az unalomig ismételt "MTB-szerű bringákat" láttam, hacsak nem kerülte el a figyelmem vmi.

    Gépész irányú végzettségem és jelenleg folyó tanulmányaim vannak, talán nem tévedek nagyot, ha azt mondom a rozsdától nem kell megijedni. Főleg nem egy kötőelemen (csavar, alátét, stb). :N
    Az sem probléma, ha öregek az alkatrészek, ha amúgy sérülés mentes. A váz (meg az alu alkatrészek általában, kovácsolt alut mondjuk nem ismerem) az egyedüli öregedésre érzékeny része, de az elég fiatal elvileg és sérülés mentes.

    Meg most a legalkalmasabb biciklit vásárolni, tavasszal mindenkit elkap majd a bringa láz és meg fog látszani az árukon is. Meg gondolod ha megveszem, akkor tavaszig csak nézegetni fogom? ;]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák