Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ayg0

    senior tag

    válasz DemonDani #7595 üzenetére

    itt. de felhívtam őket és az jött le, hogy teljesen lutri mikor lesz. hiába van folyamatos gyártás, ezekszerint kevés "szemetet" termel a conti gyára. de ma körbejártam a helyi bringás boltokat és a fentihez nagyon hasonló áron találtam sportcontactot 559-es felnihez: 2200-ért egy 26x1,6-os, zsír új darabot hátra, illetve 2500-ért egy 26x1,3-as használt, de alig kopottat előre. ha hóttutifix, hogy kell, akkor szintén a fenti felnihez, ugyanilyen árakon tudok egy-egy utolsó 26x1,6-os zsír új és 26x1,5-ös alig használt (csak a bajszok koptak le róla) darabot. ráadásként 3 hét múlva Hevesen keresztül tekerek Pestig, szóval ha jó útcán laksz akár hozhoz viszem. :)

    #7594

    mint írtam, ma beszereztem a sportcontact szettet emre fórumtárs nyomására. :D valóban masszív jószág vaskos futófelülettel + defektvédelem. az utóbbit remélem nem kell majd "tesztelni". : )
    azért kösz a tippet!

    "A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

Aktív témák