Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz zack #49703 üzenetére

    Én nem tennék rá nagyobb összegű tétet, hogy tényleg olyan nagyon alaposan fertőtlenítenek. Bár igazából túl van reagálva ez a "más hordta, nekem ez fúj" kérdés. bedobod a mosógépbe és egy keményebb programot ráeresztesz (amit még bír az anyag) és le van tudva a gond. Én vásárolok ruhákat a drágább ruhaboltokból és turiból egyaránt, de egyiket sem hordanám addig amíg nem mostam ki alaposan. :)

    Az illatos öblítős mosás nagyjából olyan trükk, mint egy autókereskedőnél a szilikon spray meg a fenyő illatú légfrissítő amivel bármilyen vevőben lehet bizalmat ébreszteni, mert szépen csillog a belső tér és kellemes illat van, közben meg tudod mikor takarítja ki egy átlagos kereskedő az autókat... :) Talán a lábtörlőt ha kirázza, de a szétizzadt kárpiton nem fog végigmenni takarítógéppel és szövet tisztítóval.

    Szerk: És ha alsógatyával hordta a kerékpáros nadrágot és úgy kakkantott be akkor mi a különbség a nem alsógatyás viseléshez képest? Egy alsógatya hamar átázik ha bepermetezi a viselője, ezt már oviban megtanuljuk. ;]

    (#49708) Mr.Csizmás: Ja, amennyiben elhisszük, hogy az "angol használt ruha" azt jelenti, hogy a származási helye Anglia. :D Hozzák ezeket mindenhonnan. Egyik ismerősöm dolgozott diákmunkán egy ilyen helyen (nem a Hádánál), ahol csak annyit csináltak, hogy ilyen növény spriccelős flakonba töltöttek öblítős vizet és amikor szelektálták, akkor az eladásra alkalmas ruhákat befújták, mintha most jöttek volna a mosásból. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák