Hirdetés

Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz csabi94 #24668 üzenetére

    Köszi Csabi a linkelést! Simon Neked meg köszi a temérdek peptalk-ot :K
    Szóval ma nyomtam két keményet. Az egyik reggel 7óra körül volt, de az csak pár percig tartott és azt inkább nem is linkelném :DDD
    A másik kitartott egész estig. :K
    Hétvégén szépen túlzabáltam magam, ami 3 kiló pluszba mutatkozott meg. Persze ez csak a gyomor tartalom, meg a sok hozzáivott folyadék.
    Délben mikor elindultam akkor csak 115-135 -öt terveztem. De ez lett belőle, pedig az égiek nagyon ellenem voltak.
    Rögtön Budaörsnél hátsó defekt. Sebaj van két plusz belső. 5perc csere és gyerünk tovább. Kijutottam a Duna mellé a 10-es útra. Tekerek szépen és azt veszem észre hogy egyre többen dudálnak. Persze, mert az út mellet van egy nagyon f@sz@ és széles bringa út. Soha nem szoktam bringa útra menni, csak nagy ritkán. Most is vesztemre :U Találtam egy rácsatlakozó részt Tát és Nyergesújfalu között, persze egyik kezemben a telefon és azon spekuláltam, hogy mennyit menjek ma, amikor a bringaút mellet bele mentem fél kézzel egy gödörbe, szemből jöttem az útról rá a brinagútra. A kép közepén látható kátyús rész dobott meg, úgy hogy 1-2 métert az első keréken gurulva mentem. Majd itt egy 180 fokos fordulatú kép, a közé a négy beton pózna közé kellett betalálnom. kb. olyan 20-al mehettem. Sikerült is csak a póznák között ott egy beton fedlap is ami jóval túl lógott a füves részen, na ott végképp fejre álltam, úgy hogy átbicskázott felettem a bringa. Felpattantam első reakció a bukó, aminek semmi baja, akkor a fejem is rendben van. Második reakció a végtagjaim az is okkés. A következő a bringa első kerék megpörgetés, nyolcas nincs, totál lapos. Körbenéztem, a beton fedlap kicsípte az oldalát egy helyen. Sebaj van még egy belső és egyben az utolsó is :U Még mielőtt kicseréltem a telefonra is vetettem egy pillantást, az akku nem esett ki , mert úgy markoltam :K Szuper akkor egyben lesz az útvonal megörökítve :DDD
    Rendbe raktam magam és a bicajt gyerünk tovább.
    A 10-esről felkanyarodva Neszmély felé ott kezdett el rendesen esni. Felértem a Hilltop-hoz és ott magamra öltöttem a decatlonos orkán alsó/felső kombinációt. Ott már ésszel kellett közlekednem, mert a lehetett volna a lejtőkön sederni, de féletem hogy kimegy alólam a bicaj. Tatánál már csak szemerkélt az ami hazáig kísért. Plusz még Martonvásárnál elszakadt az első váltó bovdenem is, ami már nagyon nem is kellett :DDD
    Idén letekertem már cirka 3200km-ert és minden gond nélkül. Ez alatt az út alatt volt két defekt egy látványos perec, egy bovden szakadás és kb 120.km-en keresztül szakadó eső. De az orkán/vízálló cucc megvédett teljesen, csak a lábam lett vizes a kicsit rongyolódott kamásli miatt. Ja és persze az államról végig folyt a víz. :DDD
    Bocs hogy ilyen hosszú lett, de ezt most ki kellett írnom magamból. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák