Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz ludsimon #1552 üzenetére

    Nem cserélem, összeraktam, kiegészítettem meg megvettem a hiányzó kopó alkatrészeket hozzá. Élvezem az építését, a szervezkedést, az összeszerelést. Meg minek csináltassam mással, úgy elvész az alkotás öröme.

    Eladom, csak kellenének normális minőségű nappali képek is, hogy feldobjam apróra.
    Öcsémnek kéne egy bringa, de inkább spanyolországi nyaralásra gyűjt (jól teszi), én meg nem vagyok szeretetszolgálat.
    Én jól elvagyok a monti + városi rohangálós egysebivel (bár már érik a hátsó agycsere, és akkor már kap egy régi 3 sebis agyváltót). Nincs szükségem többre.

    Még van bringaalap... Egyik exem nyúzza a fülem, hogy segítsek már neki összetenni egy biciklit, a náluk levő roncsokból, de hetek óta a 100ft-os csomagos auchanos kínai szar csapágygolyókon pörög, hogy azok olcsók, neki olyan kell, meg az apja látott a piacon jó rücskös gumi párját 500 ft-ért. Bele se merek gondolni milyen lehet. (bár a schwalbe, meg conti gumik előállítási költsége se lehet sztem több, a difit úgyis a név+marketing+szállítás+kis-nagyker árrés miatt perkáljuk ki)

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák