Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz Wictor #638 üzenetére

    "Fiat, Alfa és Lancia kizárva, autókkal foglalkozó ismerős elmondása alapján."
    gondoltam :DDD nembaj, amíg sok ilyen ember van, mint te/ti, addig lehet venni olcsón jóféle olasz vasakat, a többi meg szopjon az A4-el, mikor 2 évente 170-ért újít fel alu futóművet, félévente légtömegmérőt 70 körül(utángyártott van már 30-40-ért is) ;] :DDD
    Kevesebb baj van az újabb olasz autókkal, mint az agyondícsért németekkel :U (ezt tapasztalatból mondom, mert autószerelő lennék, vagy mifasz, meg lehúztam kb 8 évet a Brill-nél, ahol a csodálatos német precizitás termékeit szögeltem)
    Ha nem akarsz nagy bajt magadnak, akkor az olaszokból kerüld a 92 előttieket(elektromos mókák+rozsda), franciából 94-2000-ig(bármi lehet hiba), és németből a 98 utániakat(jeladók/kiszolgáló kütyük, rozsda), japánból/koreaiból meg mindegy, csak ne rohadjon, mert amúgy nem lehet agyonverni őket. Ha ezt be sikerül tartani, akkor túl nagy bajod nem lesz.

    namostiszokegysört :))

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Új hozzászólás Aktív témák