Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Chaser #20887 üzenetére

    Van még index, van még sg, van még origó fórum. Onnan nem pakolják ki a trollokat, nem próbálják meg 1-2 topikban tartani őket.

    Csak halkan megjegyzem, hogy az ilyen flémelős hszért önmagában mehetne a banán. Persze vannak olyan topikok, ahol ha eldurvulnak a dolgok és kozstásra kerül pár nap banán, akkor egyből megy a sírás-rívás. Gondolom nem árulok el vele nagy titkot, ha elmondom, hogy az egész Kecskeméti topik csak azért le

    Most, hogy örökre elástam magamat a szemetekben, elmondhatom, hogy az egész Kecskeméti topik csak azért lehet még nyitva, hogy valamelyest kordában tartsuk az itteni bagázst. Így nem trollkodjátok szét az egész fórumot, csak itt a saját kis játszótereteket. Persze amiért itt egy kicsit engedékenyebben vagyunk veletek, egyből azt gondoljátok, hogy mindent lehet és néha elszabadul veletek a ló.

    Igen, van, hogy mással is elszabadul a ló, általában meg is kapják a magukét érte. Van, hogy nem, de biztos vagyok benne, hogy az itteni topiklakóknak 10x annyi lett már elengedve, mint bárki másnak a fórumon.

    Nem, nem kell válaszolni. Igen, ha indul a személyeskedés, akkor adatlapok fuggvényében kiosztok pár napot. Nem, nem érdekel, hogy apród vagyok és nem moderátor.

    Ezzel a vitát zárjuk le, nekem is kezd elgurulni a gyógyszerem. Lehet, hogy a nagybetűsökön szemellenző van, de akkor a topiklakók nagy többségén pedig szemkötő.

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák