Hirdetés

Aktív témák

  • mcs

    veterán

    válasz Chaser #39032 üzenetére

    Van egyfajta képi memóriád, nem mondom. :D

    Amúgy azzal fogytam le, hogy ugyanazt ettem/eszem továbbra is, amit szeretek, nem űzök semmilyen diétát, csak betartok egy bizonyos mértéket, és kb. 3 órás időközöket reggel, délben, délután, és este, pluszba rengeteget mozgok. A mérték azt jelenti, hogy nem tömöm degeszre magamat, de pont eszek annyit, hogy ne érezzem magam üresnek. Heti 3-4 este kifejezetten szeretek futni, de szívesen bicajoznék is, ha nem lenne a hátsó csapágy elszállva. Kenyérből volt, hogy naponta 8-10 szeletet faltam be, de még hajnalban is hajlamos voltam egymagába nyomatni. Ezt lecsökkentettem 3-4re, sőt, ha van zsemle, inkább azt eszek helyette. Az estéket lájtos kajával zárom, gyümölccsel vagy joghurttal. Valószínűleg sokat számít az is, hogy mellőzöm a cukros italokat, csak reggel megy le egy bögre kakaó, hogy a vércukorszintem mégse legyen a béka segge alatt. :)
    A csokit, meg egyéb nassolnivalókat a chipset kivéve nem mellőzöm, de bőven elég belőlük naponta kis mennyiség, mint pl. egy szelet Snickers. ;)

Aktív témák