Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz ktg3 #132745 üzenetére

    Nálam a Lagomba szépen vannak illesztve a kések, púderig le lehet menni még a Brew késsel is összeérés nélkül. Az a tapasztalatom, hogy van egy finomság, ami alá már felesleges menni, keseredni fog a kávé. El kell engedni a klasszik lefolyást, meg a 6-8 barokat, másodperceket. Érdemes nézegetni profilokat, a visualisation elérhető bárkinek.
    Nálam, ami jellemzően mindig működik:
    0.2 alá nem megyek a Lagommal finomságban, de inkább 0,25-0,3. 1-2 közötti sebesség (ezzel kvázi megvalósul a slow feed). 99-100 fokos, 80 gramm vízzel felöntöm a 17,5-18 gramm őrleményt. Előáztatásnál nem mindig mozdul ki a nyomásmérő, nem ritka az 1 bar vagy az alatti érték. Ebből kap ízlés szerint 15-20 másodpercet, aztán ami a csövön kifér 5-8 mp alatt lejön a kávé, 4-7 bar körüli csúccsal, max 1-2 pillanatra nyal bele a csúcsértékbe.
    A napokban berakott AMOC gesha is zenélt így.

    https://barbieripnk.hu/

  • Zen42

    tag

    válasz ktg3 #132745 üzenetére

    Én is felhagytam vele hamar, ugyanaz miatt. Az íz nem igazán jött be, pontosabban a testéből túl sokat veszített. Ráadásul nagyon kicsi a mozgástér ami marad, ami valószínű, hogy így van a legtöbb standard késsel. A spéci SSP késekkel ahol az "uniformitás" az alap, lehet, hogy más, de olyanom sosem volt.
    Most épp a fiam tervez szenvedni vele egyébként emiatt a video miatt. Neki egy K4 és egy K6-ja van. Ferdén tekerve belefutott az átzubogásba, egyelőre ennyi. De ő vegyesen hol espressozik, hol filterezik. Nem tudom mennyire jön majd be neki, de elsőre azt mondta, hogy a végtelenségig kellett tekerni az őrlőt ami kissé előrevetíti azt hogy le fog lohadni a lelkesedése. :D

Új hozzászólás Aktív témák