Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #49155328

    törölt tag

    válasz capafog23 #3816 üzenetére

    Cukorral meg sütivel biztos jó lesz. ;] + pattintós tejszínt se felejtsem.
    Minél frissebb legyen az a lényeg, csomagolástól számított 2. hónapig bezárólag én nem vennék öregebbet.
    De valakinek jó a másfél éves döglött is, ez egyéni preferencia.

    Aki a robusztásabb kávét kedveli, azoknak a Crema és Rossa.

    Meg persze az sem mindegy mennyi is lesz a végső ár.
    4000-hez közeledve nem nagy deal.

    ServerWorks neked valami fétised lehet ezekhez a bolti kávékhoz.
    Szerintem kóstold végig őket hátha jön a kánaán és be tudsz róla számolni.
    Mivel 20-ból 1-re kaptál válszt, talán.
    Várjuk a beszámolókat. :K

    [ Szerkesztve ]

  • waxos

    csendes tag

    válasz capafog23 #3816 üzenetére

    Rossát évekkel ezelőtt ittam utoljára, még a Brikkában, presszógépen viszont már nem próbáltam. Crema e Gustót viszont tavaly is vettem, aki szereti a klasszik olaszt annak jó lehet. Azt még hozzátenném, hogy azért mertem megvenni (volt friss a Müllerben és a Metróban is), mert 2 hónapos pörkölések voltak, és akkor 3000 valahányszázba kerültek. Mivel csak 1kg-s kiszerelésben kapható, ezért megfeleztem a kollégámmal, így relatíve nem ittam nagyon sokáig, bár a végén már egy kicsit uncsi volt (1 hét alatt elmegy itthon 250g, így hetente tudom váltogatni a kávékat). Ezekből a nagyüzemi klasszik olasz kávékból a 6 hónapon belüliek szerintem még simán fogyaszthatóak, annál régebbit viszont már nem vennék és négyezret sem adnék érte, mert picit drágábban jobban kezelhető kiszerelésben(250g) van P&Y Get Up meg talán Kapucziner. Egyébként 90%-ban pörkölőtől veszek kávét, azok meg max 2-3 hetesek, de inkább még frissebbek.

Új hozzászólás Aktív témák