Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Somatom #13081 üzenetére

    Én is úgy látom, hogy amúgy a vasút sokkal jobb. Most oké, hogy lassabb de amúgy is ez a mai világ baja, hogy rögtön mindent azonnal is csak felhalmoznak tök feleslegesen. Hatalmas mennyiség mozog vasúton több mint közúton. A közúton a túlméretes áruk amik OK mert vasúton olyan körülmények, adottságok vannak ami miatt egy 3méter magas árut már nem tudsz mozgatni. FCL/LCL meg úgy pörög, hogy brutális és itt sincs elég vonat nincs elég járat így is várnod kell heteket sokszor hogy felkerüljön az árud. Értem, hogy van, hogy az áru életbevágó mert nélküle áll a gyár 2 hétig de akkor OK arra menjen kocsi de az hogy mindig mindenhova életbevágóan fontos legyen az áru, jó vicc. All in all ugyanazok érvényesek mert vasúton is sok a sztrájk ha baleset van kb mindenki becumizza aki azon a vonalon hozna/vinne árut. Szóval nem egyszerű és mint mondtam így is telített a vasúti szállítás így jelenleg a mostani mennyiségű közút is egyszerűen muszáj, hogy legyen.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák