Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bóbitatáncol

    újonc

    válasz Radnix #21626 üzenetére

    Hát egyébként ezt korábban szerintem elég jól összefoglalták a többiek. Számít a tapasztalati év, kell e a kezét fogni vs mennyire lehet önálló feladatot rábízni. Az egyik budaörsi telco cégnél pl az volt egy ott dolgozó juniornál a követelmény, hogy egy rá méretezett projektet megold e alapvetően egyedül - nyilván ha elakad segítenek neki, de öve a felelősség elsőkörben, akkor megkapja a belső előléptetést medior szintre. Mennyit tud a használt nyelvről, technológiákról ilyesmi. Viszont a technikai interjúkba mi már nem látunk bele, nekünk az a dolgunk hogy aki kb jó lehet azt bemutassuk a cégnek. De pl. a párom egy másik telco multinál volt kb 4-5 évig junior ahonnan egyből senior poziba lepett másik amúgy menőbb céghez, míg cégen belül lehetetlen volt ezt a lépést megtenni. De amúgy megint csak ezt tudom válaszolni, hogy egyéni elbírálás, skillset, tudás, tapasztalat, évek száma.. hasonlók alapján. De nincs behelyettesítős képlet ami kiadja tutit. :D Most amúgy pont van nálam egy két év tapasztalatot elvárós meló ahol adhattunk meg nyíltan bersavot és igazából a jelöltek lövik be magukat. Latja mi az elvárás, ő mit tud abból és teljesen faszán működik. Olyan még nem volt hogy hiányos tudással valaki a tetejét lőtte volna be, vica versa. És igen, pont ezért szeretnék én is egy bérsáv honest világban élni, mert sztem felnőtt emberek tudnak ilyen téren jó döntést hozni. :)

Új hozzászólás Aktív témák