Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz jerry311 #208 üzenetére

    A mai autókban már észre sem venni a sebességet, 50et olyan gyorsan át lehet lépni mint a huzat. A fékút persze nem csökkent! És én nem a 15el való araszolást mondtam hanem az 50el való haladást! soha nem értettem meg azokat a tanulókat akik ennyivel közleketdek, már most h vezetek meg pláne nem. Kezdettől fogva haladtam és uraltam az autót ezért nem tötyögtem 20al a városban...
    Az meg h 50el mész és 70el leelőznek egy dolog. Jelen esetben nem az a hülye aki betartja a szabályokat, hanem azok akik nem, még ha ők is vannak többen

    szerk: meg sokszor ész nélkül tapossák a gázt. 300 méterre pirosra váltott előttem a lámpa, de mögöttem egy távolsági busz meg akart előzni, de nem tudott, kénytelen volt lelassítani a 80as tempójából 30re de látszott rajta h nyomta volna még. Én meg beraktam 4esbe a gépet és alapjártan elmentünk a lámpáig, ami addigra zöldre váltott, meg sem kellett állnom vagy lassítanom, a sok állat meg aki elsuhant mellettem a belső sávban: álltak a lámpánál akkor keztek kászálodni hogy indulhatnak

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák