Hirdetés

Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    hali.
    ezt a topikot azért szeretném nyitni,hogy azok az emberek akiktől elvették vmilyen modon a jogsit(ittas vezetés,baleset okozása...),elmeséljék hogyan történt,és miként szerezték vissza,mennyiért és így tovább. :)

    [ Szerkesztve ]

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • darál0w

    Jómunkásember

    na szval.
    akkor elkezdeném :D
    2007. 11. 07.
    lementünk egy buliba,én kocsival.ugy volt,h ott alszunk.
    el is kezdtünk elág yol piálni.aztán jött egy kis balhé,amit csak ugy uszhattunk meg ha elmegyünk onnan.nem éreztem magam annyira részegnek,h ne tudjak vezetni egy fél orát.
    beültünk a kocsiba.100méterre egy balkanyar,elsőbbségadás táblával.sötét volt,lehetett látni,h senki nincs az uton.szal nem is nagyon lassítottam.ugy 40-50 el mehettem.100 méteren egy 206os 5 emberrel (jeges uton mint utobb kiderült)nem is nagyon gyorsulna tovább :D jött a kanyar.belementem.és megindult a kocsi hátulja.uj téli gumi volt rajta.aznap tettem fel :K gondolom a pia miatt nem ugy reagáltam,ahogy kellett volna.fékeztem rá egyet.ekkor az egész kocsi megindult oldalra.akkor már mondtam "kapaszkodjatok" :D
    utpadkának neki oldallal.padka után betonárok.abba bele fejjel lefele.hálistennek senki nem sérült meg,de csak én voltam bekötve :U
    mentő,rendőr...vérvizsgálat után jogsit elvették,majd kb 1 hét mulva behívtak vallomást tenni.1 honap mulva kijött a bírság és büntetés.
    1 év 4 honapra megfosztottak jogsimtol és 50k büntetés.
    lassan itt az ideje,h viszaszerezzem.
    vkinek tapasztalat?hogyan lehet visszaszerezni? :)

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • Foglalt név

    addikt

    Mehet ide. Márha más is szeretne ilyen történettel előhozakodni :U

Aktív témák