Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    Kipróbáltam egy rövid időre az új lewa rom-ot a needrom-ról. Félelemmel közelítettem hozzá, mert apeelme nem sok jót mondott róla. No nem a kinézetéről és funkcionalitásáról, hanem az adatlopós múltja miatt.
    Hát sem a sebességére, sem a kinézetére nem lehet panasz. Fügre és szép. Kicsit idézi a miui-t, főleg az akkumulátor kijelzésben, de egyébként is egy eszétikus kinézetű, funkcionális rom-nak látszik. JB 4.1.2 beta-ra épül, a G3N-esek, az eltérő kommunikációs chipet a 4.1.2-höz neten található patch-el fel lehet éleszteni.
    Tartalmaz magyar nyelvet, és tegnap frissítették, a legfrissebb lewa romra épül.
    Nem volt bátorságom belakni, csupán a sebességére és a kinézetére voltam kíváncsi, mert a needrom-on hihetetlenül jók az értékelések, és sokan dicsérik. Van ezekben valami igazság. Kicsit fájó szívvel szedtem le a telómról, de nem nagyon merek kockáztatni. Nem tudom, hogy bízhatok-e benne.
    Így visszaraktam a korábbi alap 4.1.2 betát.
    Ja, és nem próbáltam, hogy a "wake on volume" funkciót beállító 4.1.2-höz kiadott patch működik-e benne.

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák