Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Elemental #706 üzenetére

    Igen, kezdeni ilyesfélével jobb, de a meglévő állapotod is javítható ha belekezdesz.
    - Ha most nem kapsz spam-et, az nem jelenti azt, hogy nem is fogsz, mert biztos nem fog kikerülni semmilyen adatod innentől...
    - Ha a "mostani egy" kikerül, akkor kiszűrni hogy mi és hogyan bukott el bajos... Alias-szal nem tölcsér van, hanem egyértelmű, forráshoz vezetett vezeték, azt egyszerűbb vágni, cserélni. Vagy csak "jó, akkor azt a szolgáltatást kevésbé szeretjük"-ölni.
    - Ha pl van 100 reged, és abból 10 tudja a számod, abból 6 a címed, a maradék 90-nek nehezebb dolga van téged a másik 99-hez csatolni... és a 4-nek, 6-nak is picit nehezebb dolga van.
    - Csere mindre igen (én is megcsináltam 2x az elmúlt kb 1 évben, de így mondom, hogy 1 éven belül bőven meg lehet csinálni [360 accountom volt kezdetkor]). Pl egy PH-regnél nem "éri meg" az account cserét is, de pl egy évente egyszer kellő másfórum, csak emiatt az egy sorozatért, ami fut 2 hétig - visszanézős tvcsatorna -szintű accountoknál az ilyen új lap ér is valamit.
    -Ha valaki lopott email és jelszópárost, akkor az a kombó még inkább értéktelen.
    -Ha még fiókot is váltasz, akkor az egy az egyben tud egy jó "múltvágás" lenni.
    -Ha szemfüles vagy, akkor tudsz előre generálni címeket, a jövőre gondolva, előfizu lejárata előtt, mert megmarad...
    -Ha pl google, pl outlook szintű emailszolgálatót/accountot alapúl véve, én már jobbnak érzem magamnak, hogy külön van a fiók, és külön a címek, mert a nagyokban sok szolgáltatás alapján lehet accountot veszíteni (pl algoritmus benyel egy képet, amit megosztanék, vagy valami, és akkor pá hozzáférés [korábbi covid-kori, apuka orvosnak küld babáról képet, vagy mostani amazon "azthittük, hogy beszólt" történetek), mint pl egy ilyen proton-féle kisabb szolgáltatónál... DE két dolgot kell bevédeni, tény!

    Ha neked van a reges mailed, akkor már lényegében csinálod ezt, csak nem végtelen maillel (címmel), csak kettővel (vagy többel,fiókkal).

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák