Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz ledgeri #792 üzenetére

    A fenti, alapkérdésedben a " 2fa/mfa " a tárolt oldalaknál értendő, vagy magához a jelszókezelőhöz igényelt?

    a válasz is-is.amihez lényeges,ahhoz már van MFA,de kellene a jelszókezelőhöz is,mert úgy érzem magam biztonságban.

    ez a logmeonce eddig nem rossz,bár az ingyenes elég érdekesen működik: adguard reklámblokkolóm van,amihez hozzáadtam a kivételekhez a logmeonce-ot a leírásuk szerint,ennek ellenére mindig panaszkodik,hogy adjam hozzá a kivételekhez,mert ez a feltétele az ingyenes használatnak :U :(( tartok tőle,hogy ez nem fog nekik tetszeni és felfüggesztik a fiókomat.

    a bitwardenről egyébként már exportáltam mindent,majd töröltem a széfet végül megszűntettem a fiókomat (de ezt mondtam is az ügyintéző csajnak,hogy ha nem oldják meg a problémám,akkor keresek másik megoldást).pedig ezen kívül lényegében elégedett voltam velük.eddig.

    nem akarok semmilyen korlátozást azokban,amiket felsoroltam feltételnek,így a protonpass kilőve.a keepass-t pedig próbáltam amikor a lastpass-tól eljöttem és nem jött be.

Új hozzászólás Aktív témák