Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Malák #21083 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, akkor nem vagyok vele egyedül. Nincsen kimondottan Lenovo kiemelt topik, én legalábbis nem találtam. Nyugodtan teheted ON-ba, mert ez a fórum változtatásához tartozó ötlet, gyakorlatilag szétcseszik az egész topikot ezzel az agyrémükkel. Én is favorizálom a márkát amivel elégedett vagyok, de nem teszem tönkre szemeteléssel az egész légkört. :((( + amit említettél bullshitek, természetesen.

    Kalandor
    Lehet vele mit kezdeni, ha nem ismerős haver cimbi lenne a modi. Gyakorlatilag minden engedve van, és senki nem látja néhány kulturált useren kívül, hogy teljesen Lenovo OFF topik lett az egész. Legyen akkor létrehozva egy Lenovo tulajok off topikja, és fáradjanak át. :(((

    Szerk: A LÉNYEGI része veszett el a topiknak, hogy olyan gépet ajánljanak, olyan gépet célozzanak meg a felhasználónak ami konkrét céljaihoz kell, vagy ami az igényeinek megfelelő, és a pénztárcának is. Ez a LÉNYEG veszett el abban amit fent a kolléga ír, EZZEL igenis kellene valamit kezdeni, mert bullshit ami ott történik. Ennél érthetőbben nem tudom leírni azt hiszem. Moderátori beavatkozás kell.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák