Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Cicero #8456 üzenetére

    Hosszu.

    Anno 9 felev alatt megszereztem a 270 kreditet, csak maganeletileg eleg zuros idoszakom volt, meg utaltam a diplomaterv temamat, meg ugy altalaban keptelen vagyok barokkos kormondatokban 40 oldalt fogalmazni, arrol amit kb. 5 oldalban szabatosan le lehetne irni, igy vegul nem irtam meg az elvart 60-70 oldalnyi rizsat.

    Kozben elkezdtem dolgozni, aztan jottek a "majd kovetkezo felevben nekiallok" fogadkozasok, aztan persze nem lett belole semmi, mert akarhanyszor megnyitottam a felkesz doksit, elojott a heveny worditis, ami mindenfele gyomorgorcsben nyilvanult meg, aztan inkabb Alt+F4, kovetkezo felev...
    Vegul mar konzulensem sem volt, mert idokozben ledoktoralt, sot az idos prof, akinek a temakoren "dolgoztam" azt is felfele buktattak, valami miniszteriumi osztalyvezetot csinaltak belole.
    Igy volt egy dogunalmas elmeleti temam, ami baromira nem erdekelt, sok ev tavlatabol mar tampontom sem volt hozza, hogyan is kene befejezni, aztan nem lett befejezve, vegul 21. felev utan kiraktak, kepzesi ido x2 miatt.

    Most viszont baromira hianyzik a papir, mert diploma hianyaban csak a szajukat huzzak a HR-es p*csak az allasinterjukon, hiaba van 6 ev informatikusi munkatapasztalatom, koszonjuk, majd ertesitjuk..
    Vegul inkabb felvesznek egy frissen vegzett zoldfulu kezdot, mert annak van papirja...

    Igy beadtam megint a felvetelit, viszont 5 eves egyetemi kepzes mar vagy 5 eve nem indult, igy jobb hijan BSc-re.
    Az mar biztos, hogy most tavkozles helyett valami jobban eladhato, gyakorlatiasabb szakiranyt valasztok. (anno 1.1 "informatikai infrastruktura fejlesztese" volt a nyero, azon legalabb megtanult az ember normalisan szoftvert fejleszteni Java vagy .NET platformra.)

    Ujra nem kell kezdenem, mert a targyaim nagy tobbsege akkreditalhato, mert a mostani kepzesben is hasonlo temakoroket oktatnak, mint 10 eve, max a targy kodja valtozott, meg az erte jaro kredit csokkent (pl. Analizis 8 helyett 7), hogy a toltelek targyaknak legyen helye a felevenkent 30 krediten belul.

    Amugy melyik hulye talalta ki, hogy a targyakkreditaciora szolgalo 24A/B kervenyt TARGYANKENT kell benyujtani??? Tolthettem ki 50 kervenyt, mire az osszes targyam vegere ertem...
    3 ora Neptunos kereses utan feladtam, vegul a google dobta ki a villanykari dekani weblapjat, ahol le volt irva, milyen regi targy melyik ujnak felel meg...

    CS tanszek? Eleirod a www-t, vegere .bme.hu, aztan megtudod. :DDD
    Kb. annyira legendas az infosoknal, mint villanyosoknak az EVTSZ. :))
    Computing Science roviditese angolul.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • bpx

    őstag

    válasz Cicero #8456 üzenetére

    cs = szit

    bsz1, bsz2, valszám, algel, rendszeropt, nyelvek és automaták, [dp]
    és egyéb nyalánkságok

    egyébként akármelyik nem bme-s infós ismerősömnek megemlítem a cs tanszéket, rögtön elkezdenek röhögni hogy "háhá counter strike tanszék"

    (#8454) concret_hp: há jó neked :D
    én mikor elsős voltam, egyszer egy péntekre csak a kötelező tesi A miatt mentem be - a Hauszmann utcába - közben meg sch qpa volt, arról se értesültem időben :P

Új hozzászólás Aktív témák