Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpx

    őstag

    válasz Senhi #8516 üzenetére

    szoftveresnek tartom magam, és aki igazi szoftveres szakirányt akar, annak 2 választása van: IIT (rendszerfejlesztés), a másik meg az AUT (szoftverfejlesztés, majd msc-n alkalmazott informatika)
    én az IIT-re kerültem, mert 1 századdal lemaradtam az AUT-ról, de egyáltalán nem bántam meg

    bsc-n szinte nincs is jelentősége hol van az ember, a tárgyak közösek, az önlabot/szakdolgozatot is lehet a másik tanszéken csinálni

    msc-n már teljesen külön fut a 2, de még itt is elég nagy átfedés van a tárgyak + témák közt

    nem tudom melyik jobb, szerintem mindkettő jó, és megvannak azért a sajátosságaik is
    IIT-n inkább a Java/C++ vonal megy, AUT-on meg a .NET a MS hátszelével :), de persze mind2 helyen lehet foglalkozni a másikkal is
    IIT-n később bejön a szoftvertesztelés/minőség is (azt azért meg kell jegyeznem, hogy a legunalmasabb előadások egész egyetemi pályafutásom alatt), AUT-on meg a mobilra fejlesztés

    én msc-n főleg azért maradtam itt, mert bsc-n bevált
    továbbá a mobilos irány abszolút hidegen hagy, és a .NETről különben is ott vannak a hírhedt AUT-os szakmai válaszható tárgyak, amiket fel is veszek szép sorban

Új hozzászólás Aktív témák