Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Tibee86 #89076 üzenetére

    :DDD Na azért ácsi. :D eloszor is napi árfolyamon nézve 137 ezerért vettem. Ennyiért új 5S-t kapsz apron otthon, semmiképp se lehasználtat. Ha 110 körül megy el, akkor végülis 30 ezret fizettem rá pluszban (igaz ez semmit nem jelent, hisz későbbi eladáskor még bőven kivehetem az árát.)

    Feldobtam egy hirdetést craigslistre, hogy vennék 6-ot 500-ért, es egyből jött is egy srác, inkább csak kíváncsiság volt, aztán írtam neki, hogy de nekem csak ezüst kell, persze hogy az volt neki. :DDD Muszáj voltam megvenni. :D

    Az a baj, hogy en is mint egy bolond nem nyugszom, vágyok az ujdonsagra, de aztán rájövök, hogy nincs is rá szükségem. Inkább a nőket cserélgetnem, mint hogy ezzel a buzisaggal szórakozom. Nagyon bejön a teló, de érzem, hogy mar ez a méret is kompromisszum. Az 5S elértéktelenedese miatt aggódom, mert ugye annyival többe volt akkor nekem a teló, aminek esetleg még nem is lesz kényelmes a használata. Nekem mindenképp fontos az egykezes használat. Na majd meglátjuk. Nyújtózkodni kell, még reachability-vel is, valahogy máshogy pihen meg a kéz ezzel a telefonnal, mint az 5S-sel.

    Cyberpunk!

    Oké, csak így 30-hoz közlekedve szánalmasnak érzem magam, hogy ilyenekkel szórakozom. Vagyis van ebben ráció, ki kell találnom a következő 1 hónapban, hogy kell-e nekem 4,7"-es telefon.

    azért tartom fontosnak a bukás, nem bukás kérdését, mert egyrészt mindenhol szeretem megfogni a pénzt, sose voltam pazarló típus, ráadásul mégcsak észérv se szól mellette. Alap dolgokra használom a telefont, van vagy 5 honlap amit olvasok, többnyire ugyanazt a nehány alkalmazást használom, es hello. Persze nyilván nem mindig, de ez a napi rutin.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák