Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz joey04 #3094 üzenetére

    Ezek szerintem nem magyarázatok.

    "Először is a HSDPA hálózatokon a készülék az eddigi 7.2Mb helyett már 14.4Mb-re képes, ami jelentős terhelés emelkedés jelent a szolgáltató celláin."

    Azért van bőven készülék amelyek képesek erre a sebességre, sőt a 20Mb feletti képesség is előfordul, és ott nem fordul elő a probléma. :U

    "Továbbá másodrészt képes a készülék intelligensen váltani az antennák között, mindig a legerősebbre ugrik, ezzel is trükközve a lehető lehető legjobb jelerősségért… viszont erre sem voltak felkészülve a szolgáltatók hálózatai, és ez is kivágta a biztosítékot."

    Ennek oka nem tiszta számomra, mert nem ismerem a pontos technikai megoldást, de ez laikusként is érdekes. ha igaz akkor csináltak egy olyan megoldást ami "kifekteti a hálózatot"
    Gratuláció. :U
    Ha meg szimplán a készülékben van a hiba , és valamiért nem tudja jól megoldani ezt a váltogatást, akkor szintén csak dicsérni lehet a forradalmi megoldást.

    Nekem ezek a magyarázatok azt sugallják, hogy a készülék tökéletes, csak a szolgáltatók nem tudják tartani a lépést az újításokkal. Ez nekem erőltetettnek tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák