Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Tomics #23945 üzenetére

    Nem mondom, hogy a forza sorozat rossz.. sőt.. emlékszem még amikor Gran Tourismo-t nyomattuk még ps-en

    Szép, szép, de már eléggé ki van aknázva pár éve...(én is láttam már 40\50+os plazmán\LCD-n forza-t Cod-ot meg még 1-2 gamet... szép-szép, de nem ejtette le az állam... aki azt írta, hogy a mai középkategóriás PC-k simán hozzák ezt, avval teljesen egyet tudok érteni... :K)
    A "Next-Gen" Xbox és Ps fog szerintem nagyot ütni... ha ráér valaki a konzol vétellel inkább már várja ki szerintem az újat...

    A másik, hogy kinek mivel kényelmes játszani, én annó mikor még kis kocka voltam, teljesen rászoktam a billentyűzetre, emiatt a kontroller mint olyan, nekem teljesen típusidegen...
    Próbáltam a Finneknél\havernál elsajátítani a használatát, de nem ment sohase úgy mint a Billentyűzettel...
    Mondjuk a fightolós(tekken\dbz stb) illetve a focis\autós játékok mentek kontrollerrel, de az FPS az mindig is kritikus számomra a konzolon

    Tomics: nem. minden teló megjelenésnél hiány van\volt 1-2-3 hónapig :K
    btw, megint megtapiztam az I5-öt, egy csaj társaságában, hát ő oda-vissza volt a forma és a kinézet miatt... pedig feketét fogdostunk...
    az I5-nél nekem ez a fekete nem gyerebe... inkább a fehér :K

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák