Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz tothjozsi96 #170278 üzenetére

    Hallottam persze.

    Alá is írom, hogy ilyenek is vannak. Viszont a tapasztalatom az, hogy aki kövér és fennhangon mondja, hogy "Ó, én genteikagilag vagyok kövér", az leginkább lusta és jobban megnézve az étrendjét, a "jó kaját" is - már ha tényleg jó, nem csak szerinte az - úgy eszi össze és annyit, hogy bőven nincs kalória deficitben a fogyáshoz.
    A mennyiség ugyanez. Csak ők hiszik, hogy nem esznek sokat, aztán én kb. 3 adagban tudnám megenni. Neki meg nem sok, mert ehhez van szokva és azt hiszi az normális.

    Természetesen tisztelet a kivételnek, megbántani senkit nem akarok, lehet csak én találkoztam eddig ilyen példákkal. :R

    Ilyenkor mindig eszembe jut az angol(?) egészségügyi miniszter nő. Akkora, mint egy ház és azt hangoztatja, hogy ő genetikailag kövér. Simán rákényszeríteném a mogzásra, meg egy hónapig adnék neki húst, meg zöldséget. Ha egy dekát nem fogy, el is hiszem neki, hogy nem ő tehet róla. Nyilván szélsőséges eset, de remélem senki nem érti félre, mit akarok ezzel mondani. Az meg főleg gáz, hogy egészségügyi miniszter, baromi hiteles...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák