Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz zack #46386 üzenetére

    Erre csak annyit, hogy előbb próbáltam ki az i4-et, mint a fórumozók 99%-a :) (július elején, annyiszor, ahányszor csak akarhattam)

    Nem kérdés, hogy a legjobb teló jelenleg. De akinek nem az az első iPhone-ja, annak már nem lesz akkora wow érzés (ezt meg te nem tudod reálisan megítélni :) ).

    A rendszerekről annyit, hogy a 3-as szoftveren annyira gördülékeny az OS, hogy az ikonok görgetése 4-es szoft alatt a mai napig nem olyan természetes, még iPhone 4 esetében se. Egyszerűen más a dinamikája, ez egyébként szinte senkinek nem tűnt fel. Apróság, de nekem ez is számít. A 3-as szoft 100x jobban van optimalizálva, persze butább is, ez tény.

    Az, hogy mit hoz a jövő, valóban kérdőjel. De nekem nem kell más, mint egy kényelmesen használható rendszer, meg azok a progik, amiket jelenleg is használok (én 2 év alatt nem használtam annyi progit, mint te az első héten :U ). Az android tudja, amit az iPhone, csak nem elég felhasználóbarát módon. A WP7 még nem tudja, de a rendszer legalább annyira gördülékeny, a live tile-okról pedig simán kijelenthető, hogy előremutatóbb, mint a jelenlegi iOS (wazz, ikonok az ősrégi nokiákon is voltak). De le is egyszerűsíthetjük a hsz-emet: amint eléri a WP7 az iOS 3-as szintjén (navi, voip, skype, meg még 1-2 progi) nekem teljesen meg fog felelni az is. A multitaskingot óriási marhaságnak találom egy mobilon (gps-től, voip-tól eltekintve) a kikapcsolhatatlansága pedig egyenesen marhaság. Jó dolog, hogy fejlődik a mobilipar, de nekem webböngészésen, hírek, cikkek olvasásán, skype-on és pár alkalmazáson kívül semmi másra nem kell a mobil. 2007-ben megteremtette Apple, 2008-ban elhozta Magyarországra, 2011-ben pedig majd azt veszem meg, amelyik leginkább megéri a pénzét. :U Az android túl akadós, a WP7 még nincs kész, de a felár már most is irreálisan sok a konkurenciához képest. És hogy miért? Mert az i4 ugyanazt a koncepciót képviseli, mint a legelső iPhone (messze nem annyival jobb, mint amennyivel a média beléd pumpálta :U ) viszont hasonlítsd össze a 2007-es érintős mobilokat a maiakkal. Na, ennyi lett volna a lényeg.

    i6 Silver

Aktív témák