Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    válasz tothm #4132 üzenetére

    Ott valami egész biztosan nem stimmel :F Nekem dokkolón illetve hálózati töltőn keresztül kb olyan 2 óra mire teljesen feltölti (úgy, hogy 20% alatt volt az akkumulátor) de ez után én még rajta szoktam hagyni kb 1 órát. És így bír nekem kb. 3 napot, ha nem wifizek vele nagyon sokat (pl. nem töltögetek le annyit Cydiaból), csak mondjuk néhány honlapot megnézek meg a leveleimet ellenőrzöm.

    Pont a napokban próbáltam ki csak úgy kiváncsiságból, hogy kb egy órát wifiztem rajta sokat nézelődtem, töltögettem a Cydiaból, ekkor mondjuk úgy, hogy 2 vékony pálca ment le, ekkor bekapcsoltam a zenét és megnéztem meddig bírja. Ez este 10-kor történt, és másnap du. 4 órakor kukorékolt, hogy 20% alatt van az akksi úgy, hogy közben reggel persze felmentem vele a hálózatra, kaptam 3 sms-t meg válaszoltam is rájuk.

    Szerintem ez jó teljesítmény :K

    Amúgy itt olvastam, hogy valaki azt írta, hogy a winterboard szívja az akksit. Nálam ilyen nincs szerencsére. Ellenben a Bosstool nevezetű progi szívta rendesen, amikor az még fent volt a telón naponta kellett töltenem, és azt hittem, hogy a teló a rossz. Aztán egy Jailbreak után elfelejtettem rátenni, és akkor jöttem rá, hogy a Bosstool volt a ludas, na azóta bír 3 estleg picivel több napot.

    [ Szerkesztve ]

    https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Aktív témák