Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    válasz Kashim #31474 üzenetére

    :C
    Ezzel maximálisan egyetértek,nem mellesleg ezek a zug gsm-ek meg tudják úgy oldani neked hogy ne sokáig élvezhesd és vissza keljen vinned és mint "tudatlan felhsználó" rá fogják hogy te voltál a bal..sz és majd megint fizethessél kis frissítésért meg ezért azért.
    Hidd el tapasztalatból beszélek,első Iphonomat én is így próbáltam megjavitatni állítólagos mikrofon hibával és a végén már valami 18 000 forintnál tartott a csávó és akkor mondtam neki hogy kérem vissza,otthon megoldotta egy frissítés,szóval erről ennyit.
    Azóta én magam megoldom az ilyen dolgokat mert ELEGEM VAN EBBŐL A LEHÚZÓS POLITIKÁBÓL!!!!!!!!!!!

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

  • hito

    nagyúr

    válasz Kashim #31474 üzenetére

    Ki mondta hogy nem értek hozzá? Szerinted azért vittem el egy GSM boltba jb-tetni mert nem értek hozzá?
    Csak neked elárulom, hogy svájci függő a telefon, a JB-hez aktivált ájfon kell, ahhoz pedig esetemben svájci sim amivel én nem rendelkezem.

    És elnézésedet kérem ha esetleg bántotta az érzékeny szemedet a kirohanásom, nem tudom hogy Te ellenkező esetben higgattabb lennél-e. Dióhéjban elmesélem neked hátha picit meg tudsz érteni:

    Megvettem így ahogy van. Vállaltam a kockázatot, hogyha nem lehet megcsinálni akkor hülye voltam és így jártam (de tudtam hogy meg lehet csinálni, ami be is igazolódott). 3napig túrtam megoldás után, mire világossá vált, hogy ez sim kérdése ami nekem nincs. Ergo => irány egy gsm bolt. Tegnap el is vittem (már nem kicsit voltam besózva). Utána irány Kecskemét Pestről apámhoz a kórházba. Utána szegény du. 5-kor otthagytam, azzal a felkiálltással, hogy mennem kell a telóért mert kész van és ha nem veszem át 7-ig a boltba akkor utána már csak hétfőn tudom. Nyomtam neki mint állat, 18:59-re oda is értem, 5Ft-ot leszurkoltam és rohantam haza, hogy de jó, kész van amire 1 éve várom, van egy 3GS-em amit nyúzhatok (nem kis utánajárás, rohanás és kemény pénzek kifizetése után). Asszony természetesen beközni, hogy akkor irány a haverokhoz keripartira miután a nyelvemen tapostam és egy kicsit leültem volna szórakozni az iPhone-al. Hajnal 1-re itthon is voltunk, úgy feküdtem le mint egy hugyos gyerek hogy reggel már oszthatom a telefont.
    El is jött a reggel, látszatra minden rendben a telefonnal. Elkezdtem telepítgetni. Egy rohadt program nem ment fel rá, dobálta a hibaüziket (ingyenes program sem ment föl rá). Utána kaptam a tippet, hogy tegyem fel az appsync3.1-et és jó lesz minden. Megint megcsillant a reménysugár. Le is szedtem, erre telepítés közben hibaüzit ír :W Utána már iTunes sem találta a telelfont. Mosmegmár be se kapcsol :W :W

    Na tisztelettel ezek után Te hogy éreznéd magad? Lehet, hogy egy kis empátia, vagy segítség, esetleg vélemény a problémával kapcsolatban jobban esett volna most mint egy helyreigazítás, főleg úgy hogy ilyen ideg még az életbe nem voltam...

    Richard: "Ha meg nem értessz hozzá add el aztan vegyél egy 3210-est." Ez kellett a végére, hogy nagyfiúnak látszódj? :W Miért kell a végére mindig valami gizda szöveget odaszúrni nem értem...a rstore segítséget köszi, de akkor nem a gyári állapot jön vissza?

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Aktív témák