Hirdetés

Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz joey04 #32 üzenetére

    a zenei kérdésekre tudok válaszolni. Playlistet csak iTunes-ban lehet létrehozni, mappaszerkezet nincs, a készülék ID3 tagek alapján tárolja/rendezi a számokat, így ha normálisan ki vannak töltve a megfelelő részek (Előadó, szám címe, album neve, hányadik zeneszám az albumon), akkor szépen sorba lesznek Album neve szerint rendezve. Lehetőség van még előadók szerint ABC sorrendbe rendezni, ilyenkor az almappák a különböző albumok lesznek, amelyek az adott előadóhoz tartoznak. Elsőre nagyon macerás, de meg lehet szokni. Én pl. az artwork-öket (mivel regisztrálva vagyok) már iTunes Store-ból automatikusan letöltetem, de manuálisan is hozzá lehet adni a számokhoz (egyszerre többet is ki lehet jelölni, nem kell egyenként). Továbbá számot, playlistet törölni is csak iTunes-szal lehet. Fájlkezelő van, de csak tört eszközön futtatható és playlistre nem jó. T9 tudtommal a gyári szoftverekkel nem kikapcsolható (sajnos), a törteknél a kb (mint keyboard) nevű program szolgál erre. Többi kérdésre nem tudok válaszolni.

Aktív témák