Hirdetés

Aktív témák

  • joey04

    titán

    Akkor pár szakmai kérdés:

    Most jelen pillanatban hogy áll a dolog a mostani T-mobile által értékesített darabokat lehet függetleníteni majd?Sok program be volt linkelve amivel meg lehet buherálni a kütyüt ezekről hogy melyik mire való normális magyar linkeket tud valaki adni?Olyanra gondolok amivel képessé válik pl modemként működni de olyat is láttam már hogy a javas cuccokat is kezeli ezt nagyon jó lenne ha valaki ki tudná próbálni, az opera mini lenne a lényeges hogy megy-e, mert ugye ott a kapcsolódást engedélyezni kell ezt vajon engedi-e a rendszer mert az egy dolog hogy maga a progi elindul.Amikor képet zenét videót töltesz fel a készülékre azt lehet mappákba rendezni és úgy nézegetni(amit én próbáltam arra csak föl voltak hányva dolgok nem mappákra osztva)?(És zenéknél ha playlistet akarok csinálni akkor tudok így mappákból összeszedegetni zenéket vagy csak iTunesban lehet playlistet csinálni?)Ha nem, akkor van valami fájlkezelő progi ami ezt lehetővé teszi?(akár legális akár buhera)A t9 most sem kikapcsolható csak külső progival vagy ezt megoldották?Szó volt arról is hogy elvileg a BT-t is működésre bírják majd egyszer.ez a projekt hol tart most éppen?
    No most ennyi jutott eszembe

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Aktív témák