Hirdetés

Aktív témák

  • nviktor7

    tag

    Ha még nem fogtok kiütni a hülye problémáim miatt, lenne egy újabb kérdésem:
    Letöltöttem egy albumot netről, és feltettem a 3GS-emre. Amikor végighallgattam, észrevettem, hogy minden szám legvégén van egy elég nagy reccsenés a hangban. Furcsálltam, de nem foglalkoztam vele. Aztán ma letöltöttem az albumot máshonnan (tudom hogy ez nem garantálja azt, hogy nem ugyanaz), és ugyanaz volt a gond.
    Megkérdeztem egy barátnőmet, hogy neki is van-e ez a dolog, de azt mondta, hogy nem. A hangfal a gépen tönkrement, szóval nem tudom a gépen meghallgatni, de régebben úgy emlékszem, volt ugyanez a röccenés, csak nem annyira feltűnően.
    Megnéztem hangvágó programmal is, de nincs semmi a hangsávban, ami erre utalna. Az iPod-ban pedig úgy van, hogy végigmegy a szám, majd mikor 0:00-t ír ki, mint hátralévő időt, még kb. egy másodpercig 0:00 van, reccsenés, majd a következő szám kezdődik, olyan, mintha számváltás közben történne. Kíváncsi lennék arra, hogy ezt mi okozza, és hogyan. Előre is köszönöm a választ.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 3GS 16GB White

Aktív témák