Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • trebron86

    tag

    válasz bmwk1200s #11527 üzenetére

    Üdv!

    Nekem volt egy n95-m hackelten használtam sokáig míg le belassult frissítés után nem lehetett hackelni, mert nem volt hozzá még törés havert pedig néztem hogy az iphone-á-val 2-3 klick és mindent meg csinál. kis hozzá értéssel.
    hozzá teszem a nokiára nem lehet vissza tenni régebbi szoft, míg az alma bármikor ha nem megy a firm simán vissza teszel 1-el v 2-vel korábbi vagy a lg ősibbet is ha akarod.
    nah és amikor a nokia meg sz*p*tott 3napon át kerestem neten hozzá minden hol hacket,
    a világon sehol nem volt hozzá akkor még lehetőség.
    akkor azt mondta hawer miért nem veszek iphone-t és jól tettem hogy cseréltem.
    igaz nekem ő jb-te mert nekem minden kinai volt pedig van magyar leírás félórán belül a legtutitibb dolgokat rakhattam a telemre nah de előtte csak a fizetőst fogadta el még telepíteni sem akarta...
    szerintem jó dolog a jb. de nem azért van ez hogy te ne csak vedd meg és játsz v akár mit is élvezhess ingyen az amerikai által.
    Ha nem igen is ha te tele vagy pénzel akkor költsd programokra... Ha nincs infód.
    Itt viszont minden adott az információ szerzésre.

    :))
    Üdv.: Norbi

    u.i.: bocs a helyes írási hibákért nekem nem megy a nyelvtan,de ki nem s***ja le ... ha minden a [B]matek[/B]!!!

Aktív témák