Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geergeely

    friss újonc

    Sziasztok!

    Iphone újratelepítésben kérném a segítségeteket. Sajnos tavalyi év során elvesztettük egy közeli hozzátartozóm, idén zajlott le a hagyatéki tárgyalás és ezt követően rokonok ideadták nekem az elhunyt rokon 2 db iphone készülékét hogy én legalább tudom mire használni hisz ezek "drága telefonok" ezzel annyi a gond hogy le vannak tiltva a telefonok, plusz telefonzár is van rajta (zárolásfeloldáshoz kérné a mintát/kódot amit nem tudok) próbáltam az elhunyt rokon tabletjébe belépni hogy az icloud fiókba belépve kérek új jelszót de sajnos nem ismerem (és a többi családtag sem) a fiók jelszavát. Így nem tudok új jelszót igényelni, plusz nem tudom gépre sem csatlakoztatni hogy legalább a családi fotókat leszedném róla.
    Tegnapi nap felhívtam az apple ügyfélszolgálatot ott két utat mondtak. Az egyik hogy ha van bírósági végzésem az icloudba regisztrált email címről és jelszóról akkor azt küldjem el nekik, és továbbítják az applenek és akkor talán kiadják a jelszót, tudomm használni a telefont plusz nem vesznek el a képek sem. Ez sajnos nem járható út, tök sima hagyatéki eljárás volt, nem tért ki se a telefonokra se az email címre. A másik út hogy ha beviszem a telefon vételről szóló számlát és a hagyatékiról a végzést és egy meghatalmazást, akkor vissszallítják a kódot vagy mi amivel lényegében újratelepítik a telót. Itt jó hogy tudnám használni a telefont, rossz hogy ugye a fotók emlékek végleg elvesznek. Másik hátrány hogy nem tudom hogy szolgáltatótól vette-e a rokonom (telenoros volt) vagy fusiba. De itt tudok futni egy kört a szolgáltatónál talán egy hagyatékival és egy megbízásival adnak ki infót erről.
    A kérdésem felétek (és elnézést ha túl hosszú lett a felvezető, csak gondoltam leírom egybe az egészet), hogy ezen a két úton kívül van-e esetleg másik megoldás, hogy tudjam használni a telefont? Az a bónusz lenne ha a képeket is meg lehetne menteni róla.
    Youtubeon találtam egy két újratelepítős videót de annyira nem voltak érthetőek számomra (eddig csak androidom volt), vagy még gondoltam arra hogy ha beviszem egy random GSM boltba ott tudnak segíteni az újratelepítésben?

    Nagyon szépen köszönöm előre is a segítő válaszokat!

  • geergeely

    friss újonc

    válasz szabonagyur #251667 üzenetére

    és arra nincs mód hogy újratelepítsem és másik sim kártyával használjam? Tudom hogy a képeket így buknánk a telefonról

Új hozzászólás Aktív témák