Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi.

    őstag

    válasz Drughi #214892 üzenetére

    Közvetlen valamelyik Apple szervízbe, Pl. Istlye, mert a bolt is ezt tenné valószínűleg, csak nagyobb átfutási idővel.

  • Sys85

    veterán

    válasz Drughi #283367 üzenetére

    Hát a fentiekből én személy szerint az Xs-t venném az oled kijelző miatt.Teljesítményben nem sokkal marad el a 11 mögött,viszont gyengébb az üzemideje mint a 11-nek (teljesen új gyári akkuval is).
    Viszont hosszú évekre nem érdemes tervezni vele,mert azért már nem mai széria,a 11-ben is olyan 3 év lehet még,a Xs-ben meg olyan 2,tovább nem nagyon fognak rendes frissítést kapni,max 1-1 biztonságit.
    X/XR szerintem felejtős.

    ”Látom, hogy a használtak zöme 70-90%os akku kapacitással eladó? Ebbe mekkora rizikó van, hogy tovább romlik?”
    Biztos lehetsz benne hogy tovább romlik,nincs olyan pont egy akkunál ahol megáll a romlás.
    80%alatt instant akkucsere,de mivel a régebbi telefonok nem voltak valami izmosak üzemidőben,így egy 85% körüli is bosszantóan gyorsan merülhet (főleg ha utángyártott akku van benne)

    ”Vannak új akkuval szereltek is, ezekbe van rizikó? Gondolom nem gyári akku van ezekbe.”
    A nem gyári akku minősége mindig kérdőjeles.Nem is a biztonságosság miatt,hanem hogy milyen minőségű.
    Sok olyan utángyártott akku van ami azonos kapacitás mellett is gyorsabban merül mint egy gyári.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • válasz Drughi #283367 üzenetére

    Szia!

    A 11-eseket felejtsd el ennyiért :)Tényleg csak a legjobb szándékkal mondom. Az akksi százalékokat ne vedd készpénznek 90% alatt. Láttam már olyan, hogy az egyik 83%-kos kétszer annyit bírt mint egy 87%-kos. 90% felett nem láttam nagy eltéréseket :)
    Az általad említett típusoknál a csere minimum (normálisabb helyen) 20-25.000 Ft körül van. Szóval a rossz akksis bár olcsóbb telefonokat nem ajánlom mert rögtön viheted akksicserére...

    Mondom miket találtam a 11-es szériából:
    79.000 - Gagyi akksi, sárga foltos kijelző
    80.000 - Repedt kijelző
    85.000 - 73%-kos akksi. Instant csere, ez már nagyon gyenge , + Függő
    90.000 - 84%-kos akksi. Yettel függő. Most ez még lehet akár jó is de az ördög nem alszik, még az is lehet, hogy gyorsabban merül mint a fenti 73%-kos
    90.000 - 91%-kos az akksi ami még jó is lehet de sajnos repedt üveges a hátlapja.
    95.000 - 79%-kos akksi...Yettel függő
    100.000- 75%-kos akksi, Yettel függő.

    Ahh a többi 100 ezrest le sem írom: Karcosak, gyenge akksi, Face ID hiba.

    Oké van ennyiért 11 ahogy írtad de megmondom őszintén nekem nem kéne mert ezekkel csak a baj van. A reális ár értük 130.000 Ft+ ami szép is, független is és jó az akksijuk :)

    Ki megbízható az oldalon?
    Akinek sok a pozitív értékelése :D Ha 300 feletti értékelés van és sok iPhone hirdetése akkor az egy nepper. Ez még nem lenne gond de általában ráteszik a saját 10-15 százalékukat, kihasználva a sok pozitív értékelést.

    Én eddig 5/4 alkalommal sima kis mezei eladótól vettem iPhone-t és soha nem volt gondom.
    Ha van korrekt leírás, elég pozitív akkor nem nagyon foghatsz mellé itt aprón :)

    Amit én nyugodt szívvel tudok ajánlani az az iPhone XR (a felsoroltak közül).
    Oké nem OLED a kijelző de cserébe nagyobb mint az X és az XS. A felbontása is kicsivel rosszabb. Viszont egy XR 90%-kos akksival olyan mint egy X/XS 100%-kal :)

    [ Szerkesztve ]

    Ajándék csónak ne nézd a lapát!

  • batai15

    félisten

    válasz Drughi #283367 üzenetére

    Persze simán venni garanciális darabokat igaz azok nem 100 körül vannak.

Új hozzászólás Aktív témák