Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz vadászcsiga #421 üzenetére

    :DDD :DD

    icecave: végül megvettem. Húsvéti ajándékként megleptem magam vele (a szórakozás, mint itunes budgetbe már nem fért bele :DDD ).
    Írtam nekik, hogy a tasks részre is tegyenek emlékeztetőt, mert úgy sokkal jobb lenne. Maga a naptár nézet nagyon tetszik. Felül a hónap, alul meg heti nézet. Nekem ez a legjobb így. A quick reminders is jó. ott igazából csak azt állítod be, hogy mit kell tenni és hogy mikor csipogjon neked (de igazából egy esemény lesz). Ami még tetszetős, hogy mikor csipog és te megnyitod, akkor feldob, egy ablakot, hogy mit csináljon. 10 perc múlva, 15 perc múlva, 1 óra vagy 1 nap múlva szóljon újra, vagy leokézod és kész. A tasks részen meg fel van sorolva, hogy mi a teendő aznapra. Ott is van ilyen nézet! :K :C
    A Due percenkénti emlékeztetője azért nem tetszik, mert oké hogy hangot ad, de a zárolt képernyőt is összeszemeteli jelzésekkel. Annyiszor ott lesz, hogy mit kell tenni.

    Most válaszoltak, hogy a jövőbeni frissítésekben benne lesz a task emlékeztető is. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák