Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz mondomén #388 üzenetére

    Meglepő, de nem. Mondjuk, MM XL tarifával nem kell figyelnem semmire (hány percet beszéltem, mennyit neteztem, mennyi sms-t küldtem), mert ha beledöglöttem, sem merítettem ki teljesen, amit fizetek. Így ugye máris nem olyan fontos a Call-sms-data counter.
    Azt hittem, SBSettings mennyire fog hiányozni, ahhoz képest, amióta nincs jb, kb. kétszer kellett airplane, és egyszer wifi ki-bekapcs, ami ugye ott gyorsabb, de itt is egyből ott annak ezek a settingsben.
    A lockscreen sem olyan gázos, ok,hogy nem maradnak ott a figyelmeztetések, mint lockinfoval, de a due jó snooze kiosztásának köszönhetően nem felejtek el semmit.
    Ami meg azt illeti, utóbbi időben már túlzásba vittem a JB-t, annyi tweak-et feltettem/megvettem, hogy bár minden testre szabható volt, sima i4-et be is lassította, amit akkor vettem leginkább észre, amikor restore után nem JB-ztem (kb. így "b*szki, ez a telefon ilyen gyors?"). Nem beszélve arról, hogy az akkuidő is nőtt elég jelentősen nálam (persze, ez függ attól, mit hogy teszel fel, pl. lockscreenen egy local weather egyből necces, minden gombnyomáskor megkeresi hol vagy, az alapból szívja ugye).

    DanielK: mondjuk azért, mert kiírja, hogy az adott napra 5 teendőm van, akkor lássam a napi nézetben,hogy igen, ez az az 5, és ne kelljen figyelnem, mikor érek az 5.hez, és vizslatni,hogy jaa, ehhez már holnap, vagy bármi más van írva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák