Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morzsibácsi

    tag

    válasz M@Db0Y #19662 üzenetére

    Értem persze,hogy mit mondasz.Mivel több darabban,részletenként került fel a gondom,megpróbálom összeszedni röviden a komplett történetet,így talán érthetőbb lesz,hogy miért is reklamálok.Már picivel több mint 10 éve vagyok Invitel előfizető.Mivel egy kis faluban lakom,nem volt,most sincs,és nem is várható konkurencia.Mindig is ez a 10 mega net+tv csomagom volt.Fejlesztés semmi nem volt a 10 év alatt,ezért 1-2 csatorna plusz,mínusz a tv-nél más változás nem volt.2 évenként újrakötöttem a dolgot,különösebben semmi gond nem volt.Mindig is két tv-m volt két beltérivel.A 10 mega internet mellett simán működött még plusszba a két tv.Így érkeztünk el kb másfél hónappal ezelőttig.Amikor is egy év hűség nélküli idő után,írtam egy mailt a központjukba.Taglaltam,példákkal,linkekkel alátámasztva feltettem a kérdést,hogy miért kell ennyit fizetnem ezért a csomagért.Pár hét múlva jött a levél,hogy méltányolják a leírtakat,és fel fog hívni egy kollégájuk,és felkínálnak egy egyedi árat.Ez másnap meg is történt.Úriember felhívott,megegyeztünk,hogy engednek 2 ezer forintot a havidíjból,és MINDEN MARAD ÍGY AHOGY VAN. Ez a beszélgetés alatt többször elhangzott,hogy addigi meglévő csomagom fog tovább élni,egy kedvezményesebb áron.A csomag aktiválása után pedig az történt,amit már fentebb taglaltam.

Új hozzászólás Aktív témák