Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz mrhitoshi #14271 üzenetére

    Üdv!
    Annyit segít ezen, hogy arrafelé docsis 3-as netcsomag érthető el tehát 15,30 és 60Mbit közül tudsz választani.
    invitel.hu oldalon írd be a címedet.
    Nálam nincs d3, ettől független nincs vele gond.

    [ Szerkesztve ]

  • pohár

    félisten

    válasz mrhitoshi #14271 üzenetére

    Nádudvaron igen jó a szolgáltatás minősége, 30/4-es netünk van, a sávszél reggeltől estig mindig megvan, szakadásnak nyoma sincs, egyszóval igen ajánlott, bár nem tudom, hogy Szoboszlón hány előfizető van, de itt szerencsénkre nincsen sok, és bírja a hálózat rendesen

    mi is a T-nél voltunk, a net az papíron 20Mbit volt, gyakorlatilag pedig 12, pedig közúton 1km-re volt a fejállomás :U
    sokszor szakadt, egyszóval elég gané volt, na

    a TV jó, ha azt is akarsz, nekünk már jóideje analóg van, de most járt le a hűség, így az egyik (és egyetlen LCD) TV kapott egy CI kártyát, 3 hónapig járnak csatornacsomagok ingyen, azután pedig kedvezményesen (2 év hűség esetén), amiket te választhatsz majd ki
    bár párszor szereti összefosni magát a digitális TV (nem tudom, hogy érzékenyebb-e valamire, vagy az egység szarakszik), úgy összességében minden jó

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

  • #41133696

    törölt tag

    válasz mrhitoshi #14271 üzenetére

    A T-től elsősorban a sebesség miatt váltottam:

    VDSL2 volt, ez volt a maximum amit nálam biztosítani tudott.

    Az Invitellel kapcsolatban: én meg vagyok elégedve velük, a T-től váltottam, mert majdnem 3x gyorsabb ED3-mas Internetet tudott szolgáltatni, mint a T VDSL2-n, mivel a T előtt 8 évig is Invitel volt, így számomra a cég nem volt új 4 évig pedig T-s netem volt, mert amikor a T-hez mentem még nem volt más platform csak a rézdrót.

    93 csatornás csomagunk van, két STB-vel, és egy analóggal. Ebben van 4 HD csatorna, ahol a HD azért lényegesen szebb minőségben jelenik meg mint amilyen SAT TV-n volt. Van egy ingyenes telefonom, ami a kábelmodemre van kapcsolva, és hetek óta aktívan használva is van (azon hívnak minket, mert a T-nél lemondott Internet és SAT TV duóból az előbbi azzal járt, hogy "sikeresen" inaktiválták a VoIP-os Hoppá-s telefont is), a vonal szép tiszta, és ezt 2015-ben azért kell így leírni, mert aT-s Speedporton például a .634-es FW megérkezéséig recsegés volt, és az bizony elég sok időbe telt, mire központilag ráfrissült a HGW-re, 1-2 hónap.

    (#14270) rbertkrl: Örülök, hogy segíthettem :K A duplázásnál viszont érdemes figyelemmel lenni arra, hogy a fejlesztést xDSL-nél minden egyes Efi esetében a távolság is befolyásolja. Pl T-nél nekem is küldtek annak idején SMS-t, hogy váltsak NetMánia L-re, aztán 23 körül volt az elméleti plafon is vonalamon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák