Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz Gyuri27 #21044 üzenetére

    végülis, nem a magánéletünket beszéltük ki :DD

    hali ájemdés kolléga!

    adj nekem tanácsot garancia ügyben :)

    a story:
    csütörtökön lesz 8 hete, hogy az ecosoft-hoz vittem vissza egy 8800gts 320-as vga-t csíkozós képpel
    amióta leadtam, egyszer sem kerestek, nem írtak, nem hívtak h mi van vele - egyszóval leszartak - én érdeklődtem 4 hét után telefonon

    csütörtökön hívtam őket kb 4-edszerre, mire elértem hogy ajánljanak fel vmit helyette -
    ajánlottak egy 9800gt-t vagy egy gt240-et
    kértem, hogy a megfelelő döntés érdekében küldjék el mailben a vga adatokat, hogy megfelelően dönthessek - persze basztak elküldeni
    tegnap odamentem személyesen 6 előtt, már zárva voltak - megváltozott nyitvatartási rend : 10-16 - persze ez a honlapon sehol sem volt feltüntetve

    bepörögtem, írtam nekik mailt, hogy elegem van - adjanak egy vga-t ami az eredeti kártyával megegyező paraméterekkel bír: neves gyártó, nv gpu, min 320mb, min 320bit, 3 év gari, min gddr3

    na ma beszéltünk is telefonon - flegmán újra felajánlották az 512-es 9800gt-t majd kioktattak, hogy már pedig 320bit-es vga nem létezik, az elírás mert 2 reciprokából nem is lehet kihozni a 320-at! végig hülyének nézett a tag, a szavamba vágott... ez különösen felháborított
    mondtam neki, hogy 3 nap alatt eldöntöm, hogy elfogadom vagy a fogyvédhez fordulok és visszakérem az eredeti vételárat...

    flegmán vmi olyan válasz jött, h meg lehet próbálni, mások is próbálkoztak már ilyennel

    kösz, h végigolvastad :))

    na, szerinted mit csináljak? szinte megalázóan beszéltek velem, sehol sem tapasztaltam még ehhez foghatót, felhúztak nagyon

    [ Szerkesztve ]

    ..szerintem jónak tűnik

Új hozzászólás Aktív témák