Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kelzsoca #4813 üzenetére

    ez eleve nem i7-920 proci! amit írtál! :P

    a másik ők nem LinX el tesztelték a gép fogyasztását ami 100.% ra kihasználja a procit!

    Játékok alatt az életbe nem fog 100.% on járni még a proci 4.magja se (legjobb esetben amelyik játékok kihasználják a 4.magos procit még ott se láttam 35-40.% feletti proci mag terhelést játék alatt) nemhogy 4.mag+HT szóval ne viszonyítsd a fogyasztást 30.% os terheléshez!

    Én a 360.W ot LinX alatt (vagy Prime95 SMALL) tesztnél mértem, és nekem kicsit jobban megvolt ráncigálva a rendszerem: ramok 2150.MHz-en CL8.ban! proci 20x215.ön 1,47.V-al! ebben a beállításban IDLE: 160.W volt a fogyasztásom nem 125.amit te írtál! már ittis látni hogy sokkal többet evett a gép! többi cucc hasonló (csak nekem 2.db 1.Terrás winyó + külön PCIe X-Fi hangkari + 2.db HD5770. VGA van, bár ezek nem esznek sokat ha kiveszem az 1.ik VGA-t akkor is csak 10.W al kevesebb a fogyasztásom (idle állapotban) tehát VGA nem nagyon számít ha Proci tesztet nézel!) táp Seasonic SS-600.HM aminek kicsit jobb a hatásfoka mint a CM 600 Silent Pro-jé! tehát arra se kenhetjük rá a nagyobb fogyasztást

    De nem akarok veled ezen vitatkozni hidd el azt a 255.W os fogyasztást játék alatt kb az én gépem is annyit eszik ha kikapcsolom a CF-et és a proci meg 3800.on jár! szóval az hihető!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák