Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pioneer

    senior tag

    válasz Csavez™ #21118 üzenetére

    Őszintén én sem vagyok oda érte, mert ha valaki rutin nélkül ugrik bele, akkor elég nagy rá az esély, hogy valami félre megy, ebben teljesen egyetértünk. :K

    Ráadásul én nem is erőltettem rá senkire a DD-t (akit lehetett le is beszéltem róla), viszont ha valaki még is bele vág, akkor inkább hozzáértő segítségével csinája, szerintem.
    Aki meg még is úgy dönt hogy egyedül viszi végig a tervét, annak lelke (felelőségge) rajta...

    Azért is osztottam meg a képeket/infókat, hogy hogy mire kell odafigyelni a folyékony fém felkenésél, hogy legyen másoknak némi útmutató, hogy kerüljk el a folyékony fém lefolyásokat. :)

    Az EK DD frame-nél csak pozitívan tudom érékelni a kifolyásgátló szivacsot, sokat jelent ám az is (nyilván azért ez sem bolond biztos, de a semmitől többet ér).

    Tulaj még csak most ismerkedik az Intel procival, AMD-ről jött ha jól tudom.

    [ Szerkesztve ]

    PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák